BRF Fuarcılık Hakkımızda

BRF Fuarcılık olarak ilkini gerçekleştirdiğimiz OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Veli Zirvesi’nin “Tercihiniz Geleceği Belirler!” sloganıyla çocuklarımızın geleceği için çok değerli bir eğitim platformu konumuna gelmiştir. Bu projeyi yapma fikri zamanın değerli olduğu zorlu şehir koşullarında velilerin pek çok okul ile kısa sürede iletişim kurabilmeleri ihtiyacı nedeniyle oluşmuştur. OTF ile velilerin 2 gün boyunca çocuklarının gelişimi için sunulan imkanlar hakkında bilgi alarak etkin karar vermeleri sağlanmaktadır. OTF Özel Okul Tercih Fuarı’nda özel okullar, eğitim sektörü paydaşları, sanat ve etkinlik merkezleri, dernekler ve yayınevleri katılımcı olarak yer alıyor. Birbirinden kıymetli yazarlarımızın imza buluşmalarına da ev sahipliği yapan fuarımıza her sene yeni eğitim paydaşlarının da eklenmesi ile sektörde yer almaya devam edecektir.

OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Veli Zirvesi Hakkımızda

OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Veli Zirvesi, anaokulundan liseye, kurs ve sanat spor merkezlerinden her düzeyde eğitim kurumu arayışı içerisinde olan öğrenci ve velileri eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumlar ile buluşturan bir eğitim platformdur.

Eğitimdeki sistem değişiklikleri, okulların sunduğu pek çok imkan ve özel okul sayılarındaki artış, velilerin ve öğrencilerin tercihlerini zorlaştırmaktadır. Okul tercihleri konusunda yeterince bilgi sahibi olmadan yapılan tercihler, bireylerin gelecekteki başarılarını ve mutluluğu doğrudan etkilemektedir. Öğrenci ve velilere destek olmak amacıyla çıktığımız bu yolda 2019’da da “Yetenek ve Gelecek” temasıyla hareket ediyoruz.